۱- پرداخت از طریق درگاه اینترنتی

کاربران دکانیتو  می‌توانند در هنگام ثبت سفارش، از طریق درگاه اینترنتی بانک‌های ملت و پاسارگاد  در سایت دکانیتو ، هزینه سفارش خود را به صورت آنلاین پرداخت و در قسمت پرداخت در سبد خرید ثبت کنند. پرداخت موفق مبلغ به منزله ثبت قطعی این پرداخت برای سفارش است و نیازی به اطلاع دادن آن نیست و سفارش به صورت خودکار وارد مراحل آماده سازی و ارسال می‏‌شود.

توجه داشته باشید که تحویل گیرنده سفارش هنگام دریافت کالا، باید کارت شناسایی همراه داشته باشد.

همچنین، پرداخت اینترنتی باعث ایجاد الویت و تسریع در پردازش سفارش کاربران می‌شود .

 

۲- پرداخت واریز به حساب

افرادی که امکان پرداخت اینترنتی از طریق درگاه دکانیتو کامپیوتر را ندارند می‌توانند وجه سفارش خود را به شماره حساب های قید شده در این قسمت واریز نمایند. جهت پرداخت به صورت واریز به حساب می‌توانید با حضوردر بانک عامل و یا از پنل اینترنتی بانک شخصی خود وجه را به حساب فروشگاه دکانیتو به نام ایمان احسانی نسب  واریز نمایید.

 

۳- به کاربران محترم توصیه می‌شود جهت تسریع در پردازش سفارش، پرداخت خود را به صورت اینترنتی انجام دهند. با وجود این، برای آسودگی بیشتر آن دسته از مشتریانی که تمایل دارند هزینه سفارش خود را هنگام دریافت آن پرداخت کنند،دکانیتو  این امکان را نیز فراهم آورده است که در صورتی که آدرس تحویل سفارش آنها، تهران یا یکی از شهرهای تحت پوشش سرویس پرداخت در محل  باشد، هزینه را هنگام تحویل گرفتن سفارش، به یکی از روش‌های زیر پرداخت کنند.

 

 – پرداخت با کارت بانکی در محل تحویل

از آنجا که همگی ماموران تحویل سفارش دکانیتو  دستگاه‏‏‌های کارت خوان سیار (POS) همراه دارند، می‌توان هنگام تحویل سفارش در محل، با استفاده از کارت‌های عضو شبکه شتاب پرداخت خود را انجام داد.

و یا از طریق همراه بانک شخصی خود پس از دریافت کالا اقدام به واریز وجه نمایند ورسید آن را تحویل مامور داده

 

    

  – پرداخت نقدی در محل تحویل

برای آسودگی بیشتر آن دسته از مشتریانی که تمایل به پرداخت نقدی هزینه سفارش خود دارند، دکانیتو  امکان پرداخت نقدی در محل را نیز فراهم آورده است.

 

 

۴- پرداخت کارت به کارت

افرادی که امکان پرداخت اینترنتی از طریق درگاه دکانیتو کامپیوتر یا واریز به حساب را ندارند می‌توانند وجه سفارش خود را به شماره کارت‌های قید شده در این قسمت کارت به کارت نمایند. جهت پرداخت به صورت کارت به کارت می‌توانید از دستگاه های {ATM عابر بانک} و یا کارت به کارت اینترنتی استفاده نمایید.

 

شماره حساب دکانیتو :

برای واریز به حساب ملت به شماره حساب   ۲۱۲۶۸۵۵۸۰۱  به نام ایمان احسانی نسب انتقال دهید.

 

شماره کارت دکانیتو  :

برای کارت به کارت به حساب ملت به شماره کارت   ۷۷۳۶-۲۱۹۳-۳۳۷۷-۶۱۰۴  به نام ایمان احسانی نسب  انتقال دهید.

 

 

چگونگی پرداخت اینترنتی

کاربران محترم سایت دکانیتو  می‌توانند مبلغ سفارش خود را با استفاده از همه کارت‌های بانکی عضو شبکه شتاب پرداخت کنند.

هنگام پرداخت اینترنتی اطلاعات زیر از شما پرسیده می‌شود که پس از وارد کردن آنها و تایید پرداخت، از موفقیت عملیات پرداخت خود مطلع می‌شوید.

 

۱-  شماره ۱۶ رقمی کارت

این شماره در کارت همه بانک‏‌ها، بر روی کارت درج شده است.

 

۲-  رمز خرید اینترنتی یا رمز دوم

برای پرداخت اینترنتی لازم است قبلاْ رمز دوم (رمز خرید اینترنتی) کارت بانکی خود را فعال کرده باشید.

رمز دوم (رمز خرید اینترنتی)، با رمزی که شما هنگام استفاده از دستگاه‌‏های خود پرداز وارد می‌کنید، تفاوت دارد. برخی از بانک‌ها مثل بانک سامان معمولاً رمز اینترنتی را هنگام صدور کارت تحویل می‌دهند، اما کارت بیشتر بانک‏‌ها در زمان تحویل، رمز خرید اینترنتی ندارند، برای فعال کردن رمز خرید اینترنتی، می‏‌توانید به دستگاه خودپرداز بانک صادر کننده کارت خود مراجعه و کارت خود را وارد کنید و بخش عملیات رمز را انتخاب کنید. سپس، در بخش رمز دوم یا رمز اینترنتی، رمز خود را انتخاب کنید.

 

۳-  کد CVV2

این کد یک عدد ۳ یا ۴ رقمی است که پشت یا روی کارت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های بانکی درج می‌شود و به‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌عنوان یک کد امنیتی در پرداخت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های اینترنتی کاربرد دارد. این کد روی کارت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ بانک‏‌های ملت، صادرات، پاسارگاد، سامان، پارسیان و… به صورت یک عدد ۳ رقمی حک شده است یا در برخی کارت ها مانند بانک ملی ۴ رقمی است.

 

۴- تاریخ انقضاء

تاریخ انقضا هم روی بیشتر کارت‌های بانکی حک شده است. بدین صورت که عدد ماه را در فیلد ماه و عدد سال درج شده روی کارتتان را در قسمت سال انقضای کارت استفاده کنید.

 

*** خواهشمند است تا جای ممکن برای خرید حضوری تشریف نیاورید – چراکه در حال حاضر فروش حضوری در دفتر با توجه به تنوع کالاها و تعدد مشتریان برای مجموعه مشکلاتی را بوجود آورده  ولی چنانچه از طریق  سایت خرید نمایید میتوانید حضورا به انبار رفته و کالای خود را دریافت نمایید، بنابراین خرید شما فقط از طریق سایت دکانیتو  می باشد.

 

*** در ضمن همکاران گرامی  که سابقا تلفنی خرید میکردند،  می توانند به زودی جهت خرید خود از پنل مخصوص همکار در سایت استفاده نمایند و شماره های مجموعه صرفا جهت پشتیبانی و راهنمایی برای خرید میباشد.