ما اطمینان خاطر داریم که شما حساسیت خاصی برای نحوه ارسال و شرایط تحویل کالای خود دارید لذا این حساسیت را نیز ما در روش ارسال خود اعمال می کنیم. مجموعه دکانیتو بوسیله اتوماسیون بسیار پیشرفته ارسال، تجربه یک خرید اینترنتی فوق العاده را به شما تضمین می کند.

 

روش ارسال کالا از دکانیتو به ۵ طریق صورت می پذیرد که هزینه آن به عهده مشتری میباشد  :

محدوده خارج از شهر تهران:

پست

ارسال سفارش هایی که خارج از محدوده تهران می باشد از طریق پست سفارشی و پست پیشتاز صورت می پذیرد . زمان تحویل سفارش مشتریان از طریق پست بسته به محدوده جغرافیایی و انتخاب نوع پست تقریبا ۲۴ – ۷۲ ساعت زمان می برد .

با توجه به مراحل ارسال مرسوله از طریق پست دکانیتو این روش ارسال را برای محصولاتی چون گوشی موبایل ،لپ تاپ و چاپگر پیشنهاد نمی کند.

تیپاکس

شرکت خصوصی تیپاکس به منظور ارسال برای مراکز استان و شهرهایی می باشد که دارای دفاتر تیپاکس هستند.

چاپار

شرکت خصوصی چاپار بمنظور ارسال برای شهرهایی می باشد که دارای دفاتر چاپارهستند.

باربری

در صورتیکه سفارش کالا به گونه ای باشد که دارای حجم زیاد و وزن سنگینی باشد تحویل از طریق باربری های مجاز صورت می پذیرد . تحویل سفارش به مشتری بستگی به محدوده جغرافیایی دارد . ممکن است ۲۴ – ۴۸ – ۷۲ ساعت زمان ببرد .

پایانه

دستگاه هایی که از طریق ترمینال ارسال می شود توسط اتوبوس های ترمینال حمل شده و تحویل آن بستگی به زمان حرکت دارد .

برای مشتریان عزیز شهرستان، کالاهای سبک از طریق شرکت پست، شرکت تیپاکس، باربری های مجاز به دست شما خواهد رسید. در مورد شرکت پست، از زمان تحویل به پست جمهوری اسلامی ایران حداکثر ۲ تا ۴ روز کاری طول خواهد کشید تا کالا به دست شما برسد. تیم پشتیبانی  ما هر روز قبل از ساعت ۱۳ عصر بسته های سفارش  را به واحد های ارسال تحویل خواهند داد. و شما می توانید از طریق قسمت پیگیری سفارش با وارد کردن شماره سفارش و ایمیل در هر زمان وضعیت  کالای خود را پیگیری کنید.

در صورتیکه کالای شما حجیم باشد یا شرایط بیمه ای پست پوشش دهنده ریسک کالا شما نباشد، بسته شما از طریق شرکت های دیگر طرف قرارداد دکانیتو  ارسال خواهد شد. متاسفانه اکثر این شرکت ها امکان ردگیری کالا به صورت منظم و بروز را ندارند. به هرحال، با استفاده از قبض و رسید تحویل کالا از شرکت مذبور واحد پشتیبانی  راهکار کنترل وضعیت کالا را به اطلاع شما خواهد رساند.

 

محدوده شهر تهران:

در حال حاضر ارسال کالا در محدوده شهر توسط پیک و تعرفه آن طبق نرخ رسمی و بعهده مشتری است و نیز زمان ارسال آن تا ۲۴ ساعت کاری میباشد.

ما همواره تلاش می کنیم که شما در کمترین زمان ممکن کالای خود را دریافت کنید. واحد پشتیبانی  قبل از ارسال کالا  در صورت بروز هرگونه مشکل در زمان ارسال، با شما تماس خواهند گرفت.

همچنین شما مشتریان عزیز با انتخاب گزینه تحویل حضوری در فاکتور خریدتان و مراجعه حضوری بعد از هماهنگی به محل تحویل کالای دکانیتو تشریف آورده تا ما با افتخار کالای شما را تقدیمتان نماییم.

 

چنانچه کالای خود رو از انبارهای مستقر در شهرستان ها به صورت حضوری تحویل بگیرید هزینه حمل آن تا آن انبار از شما در موقع تحویل گرفته خواهد شد .

 

در صورت هر گونه مشکل برای پیگیری مرسوله ها با شماره       ۴۲۲۳۶۷۴۸-۰۶۱      تماس حاصل فرمایید.