تضمین بهترین قیمت

 

با تشکر از حسن اعتماد و خرید شما ، دکانیتو  ضمانت نامه  زیر را برای آسودگی خاطر هرچه بیشتر مشتریان از سطح قیمت ها در این سایت  ارائه می نماید.

بدینوسیله دکانیتو  تضمین می نماید که، تمامی محصولات دکانیتو  با پایین ترین قیمت نسبت به سایر  فروشگاه های فیزیکی و اینترنتی در سراسر کشور عرضه می شوند و اگر شرکت یا  فروشگاهی برای یک کالا با مشخصات فنی , برند یکسان و شرایط مشابه، قیمتی پایین تر از دکانیتو ارائه نمود، مشتری می تواند درخواست استفاده از تضمین بهترین قیمت را ارائه نماید , در اینصورت فروشگاه دکانیتو برای قدردانی و در پاسخ به اعتماد مشتری ، اختلاف قیمت آن کالا را به طور کامل به مشتری پرداخت خواهد نمود.

 

دکانیتو  چگونه می تواند بهترین قیمت ها را به مشتریان خود ارائه کند؟

مجموعه دکانیتو اصل خود را بر مشتری مداری بنا نهاده و هر خرید را آغازی در تجارت می داند و نه پایان آن  ،  بنابراین:

کلیه کالاها بدون واسطه از وارد کنندگان، توزیع کنندگان و دفاتر اصلی برندها تامین می‌شوند.

تامین کالاها با حجم بالا و با پایین ترین قیمت‌های ممکن صورت می‌گیرد.

قیمت‌های فروش در دکانیتو در صورت کاهش، روزانه به روز می شوند.

 

درخواست استفاده از تضمین بهترین قیمت در چه شرایطی پذیرفته می‌شود؟

هر مشتری بعد از انجام خرید از دکانیتو ، و در صورت مواجهه با قیمتی پایین‌تر در جایی دیگر ، می‌تواند درخواست استفاده از تضمین بهترین قیمت را ارائه داده و مابه التفاوت هزینه پرداخت شده را دریافت نماید. برای اینکه این درخواست قابل پذیرش باشد، محصولات ارائه شده دردکانیتو  و سایر فروشگاه ها باید دارای شرایط یکسان و به شرح زیر باشند:

مدل یکسان: محصولات باید از نظر مشخصات فنی ، ظرفیت ، ابعاد ، امکانات و قابلیت ها یکسان باشند.

کالای اصل: کالای مورد مقایسه باید اصل باشد. همه کالاهای دکانیتو این گونه اند و این فروشگاه تنها کالای اصل (اورجینال) عرضه می‌کند.و چنانچه طرح اورجینال باشند جهت اعتماد مشتری  با گارانتی تعویض بدون شرط عرضه خواهند شد .

گارانتی اصل و یکسان: دارای گارانتی و خدمات پس از فروش یکسان باشند. زیرا نوع و کیفیت ارائه خدمات گارانتی‌های مختلف و در نتیجه قیمت آنها باهم متفاوت است. بعضی از گارانتی‌ها سابقه خوبی در خدمت رسانی و پاسخ به تعهدات خود ندارند و در عمل صرفا یک ادعا هستند، در واقع بودن یا نبودن بعضی از گارانتی‌ها برای مشتری فرقی ندارد. دماتجهیز با این نوع شرکت های گارانتی کننده همکاری نمی‌کند.

 

قیمت ارائه شده در فروشگاه‌های دارای مجوز یا وب سایت‌های دارای نماد اعتماد الکترونیک: فروشگاهی که محصول مورد مقایسه را ارائه می‌دهد، باید مجاز باشد، و اگر وب سایت است، نماد اعتماد الکترونیک از وزارت صنعت معدن و تجارت کسب کرده باشد. در واقع نماد اعتماد الکترونیک جزو شرایط اولیه فعالیت در فروش اینترنتی محصولات است.

 

لوازم جانبی اصلی در بسته بندی کارخانه: دکانیتو  همه لوازم و قطعات همراه کالا که از طرف شرکت سازنده ارائه می‌شود را بدون تغییر یا کم و کاستی به مشتری تحویل می‌دهد. بنابراین محصولاتی که در سایر فروشگاه‌ها ارائه می‌شوند، در صورتی امکان مقایسه خواهند داشت که لوازم جانبی و قطعات با کیفیت و اصل به همراه داشته باشند.

 

جهت فروش موجود باشد: کالا با قیمت پایین تر باید در زمان ارائه درخواست به دکانیتو ، در سایت یا فروشگاه مورد نظر جهت فروش موجود باشد. زیرا در بعضی از فروشگاه‌های اینترنتی، یک محصول بعد از ثبت سفارش یا بعد از مدت کوتاهی از سفارش ناموجود می‌شود. در فروشگاه‌های فیزیکی نیز فروشنده باید بتواند مطابق با پیش فاکتور صادر شده، در زمان استعلام دکانیتو  اقدام به ارائه کالا و اثبات ادعای خود نماید.

 

مابه التفاوت پرداخت شده چگونه توسط مشتری قابل دریافت است؟

باتوجه به نوسان احتمالی قیمت کالاها، درخواست مشتری برای استفاده از تضمین بهترین قیمت، باید نهایتا تا ۴۸ ساعت بعد از انجام خرید از دکانیتو ارسال شود تا امکان مقایسه در شرایط یکسان میسر باشد.

درخواست ثبت شده تا حداکثر ۳ روز کاری بعد از ثبت درخواست، بررسی شده و هماهنگی های لازم با مشتری صورت می‌گیرد.

پس از ثبت درخواست از فروشنده فیزیکی یا مجازی استعلام می‌ شود و باید کالای مورد نظر برای فروش با همان شرایط در فروشگاه مزبور موجود باشد.

اضافه مبلغ پرداخت شده از طرف مشتری، پس از تایید، بصورت نقدی به حساب شخص واریز می‌شود.

درصورت مشاهده تخلف یا تلاش برای سوء استفاده از این طرح، حق عدم پذیرش آن درخواست برای دکانیتو محفوظ است.

 

چگونه می توان برای استفاده از “تضمین بهترین قیمت”درخواست داد؟

برای استفاده از تضمین بهترین قیمت و دریافت اضافه هزینه‌ احتمالی که برای خرید کالا از دکانیتو پرداخت نموده اید، مدارک زیر را به آدرس پست الکترونیکی    info@dokanito.com  ارسال نمایید.

اگر قیمت پایین‌تر در یک فروشگاه فیزیکی ارائه شده، پیش فاکتور برای همان محصولی که از دکانیتو خریداری نمودید، از فروشگاه دریافت کرده و عکس یا فایل اسکن شده آن را برای ما ایمیل نمایید.

پیش فاکتور مذکور باید شامل نام فروشگاه، اطلاعات تماس، آدرس و مهر فروشگاه، نام خریدار، تاریخ و مدت اعتبار پیش فاکتور، اطلاعات محصول و نام گارانتی مربوط به آن باشد.

پیش فاکتورها، باید حداقل تا ۲۴ ساعت بعد از زمان ارسال ایمیل توسط مشتری دارای اعتبار باشند تا دکانیتو فرصت پیگیری و بررسی آنها را داشته باشد.

پیش فاکتور باید صرفا برای همان محصول بصورت تکی و بدون هیچ گونه خدمات اضافی ارسال شود، زیرا گاهی برخی از فروشندگان، یک محصول را زیر قیمت خرید به مشتری ارائه داده اما به صورت اجباری محصولات جانبی آن را بیش از حد گران می‌فروشند. گاهی نیز مشتریان را با هزینه‌های اضافی و هزینه های خدمات اجباری روبرو می‌کنند.

اگر قیمت پایین تر در یک فروشگاه اینترنتی ارائه شده، کافی است آدرس اینترنتی فروشگاه و لینک صفحه محصول مورد نظر که دارای قیمت آپدیت شده کالای موجود باشد را  به آدرس ایمیل ذکر شده دکانیتو ارسال نمائید.