درباره ما

درباره دکانیتو 

 

تجربه زندگی دیجیتال به بشر ثابت کرده که دیگر نمیتوان عمر گرانبها را برای کارهای روزمره از جمله خرید کالاهای مورد نیاز هدر داد، چرا که امروزه با چند کلیک از هر مکان و در هر زمان میتوان کالای مورد نظر را به راحتی و در محیطی امن تهیه کرد.

 

شرکت آوان مهر با استعانت از خداوند سبحان و با بهره گیری از متخصصین امر در واحد نرم افزار شرکت  و با تلاش شبانه روزی توانسته است فروشگاه اینترنتی تحت عنوان دکانیتو طراحی وپیاده سازی نماید و بر افتخارات خود بیافزاید .

فروشگاه آنلاین دکانیتو  ، ایجاد خریدی رضایت بخش در فضای اینترنتی را رکن اصلی توسعه‌ی فعالیت‌های خود قرار داده است و محلی مناسب برای اطلاع رسانی و خرید محصولات IT و لوازم جانبی است.

 

فروشگاه اینترنتی دکانیتو  ، یکی از بهترین مکان ها  برای خرید اینترنتی شما در میهن پهناورمان ایران است. تمامی ایرانیان می توانند کالاهای الکترونیک مورد نیاز خود از قبیل لپتاپ، موبایل ، تبلت، قطعات کامپیوتر، ماشین های اداری، لوازم جانبی و هزاران قلم کالای متنوع را به صورت آنلاین خریداری کنند و به آسانی تحویل بگیرند.

 

دکانیتو  با پیاده سازی روش های پرداخت و تحویل متنوع امکان خرید آنلاین را در هر زمان و مکانی با شرایط ساده فراهم کرده است. در هر کجا می توانید خوش قیمت ترین و جدیدترین محصولات  را در دکانیتو مورد بررسی وخریداری کنید .

 

چشم انداز این فروشگاه هر ایرانی داشتن فروشگاه اختصاصی  است و با تکیه بر اصول اخلاقی و ایجاد رابطه‌ای بادوام با مشتری، سعی دارد تا همواره حافظ ارزش پول مشتریان هنگام خرید از دکانیتو  باشد.

 

شما می توانید به صورت آنلاین کالای مورد نظر خود را مشاهده و اطلاعات فنی دستگاه را دریافت نمایید .

 

چنانچه به هر دلیل نیازمند اطلاعات بیشتر باشید می توانید با کارشناسان امر در حوزه های مختلف به صورت تلفنی ، چت ،  ویدئو کنفرانس و به صورت زنده راهنمایی های لازم را دریافت و در صورت تمایل اقدام به خرید نمایید.